ארטיקים

ארטיקים בקיץ

ארטיקים הם קינוחים קפואים שניתן להכין עם פירות, מיץ, יוגורט ומרכיבים אחרים. הם פריט קינוח פופולרי שניתן למצוא ברוב חנויות הנוחות במהלך הקיץ.

ארטיקים טבעיים הם ארטיקים אשר אינם מכילים כל צבע או טעם מלאכותי והם גם ארטיקים המשתמשים בפרי השלם בהרכבם. ניתן למצוא את הארטיקים הללו בשווקי איכרים או במאפיות מקומיות.

ארטיקים בריאים הם אלו שאינם מכילים תוספת סוכר או כל ממתיק אחר כמו סירופ מאלט אורז. הם גם צריכים להיות בעלי אחוז גבוה יותר של מיץ מאשר מים, כמו גם רמות נמוכות של שומן וקלוריות.

הארטיקים האלה עשויים מפירות וירקות טריים. אלו הם הארטיקים הבריאים ביותר שתוכלו להשיג, או להכין לילדים שלכם.

ארטיקים בריאים

ארטיקים הם דרך טעימה ומתוקה ליהנות מהקיץ. אבל חשבתם פעם איזה ארטיק הכי בריא?

ישנם סוגים רבים ושונים של ארטיקים בשוק. עם זאת, ישנן שתי קטגוריות עיקריות: ארטיקים טבעיים וארטיקים בריאים. ארטיקים טבעיים מכילים מרכיבים מעובדים, כמו סוכר וסירופ תירס, ואילו ארטיקים בריאים מכילים מרכיבים טבעיים כמו פירות ויוגורט. אתה יכול גם למצוא אפשרויות ידידותיות לטבעונות או ללא חלב בקטגוריה זו של ארטיק המכונה "בריא" על ידי כמה חברות בוטיק כמו פריז ארטיקים טבעיים.

ארטיקים

אז מה זה ארטיקים

ארטיקים הם תבשילים קפואים, לרוב מורכבים ממיץ או פירות וממתיק.

אם תמיד רציתם לאכול ארטיקים בריאים אבל לא מצאתם, יש לנו את התשובה בשבילכם! המשך לקרוא כדי לגלות על ארטיקים טבעיים שעשויים רק עם המרכיבים הטובים ביותר ושמקלים על אנשים כמוך ליהנות מחטיף בריא.

אחד הארטיקים המוקדמים והפשוטים ביותר הוא הקרח פופ או ארטיק. באמריקה, הם נקראים לעתים קרובות "ארטיקים", בעוד שבמדינות אחרות הם עשויים להיות ידועים בתור "קרמית קרח" או "קרח מים". הם עשויים מתערובת של מיץ פירות, מים, סוכר וחומרי טעם וריח מלאכותיים שמקפיאים על מקל.

רענון טעים

ארטיקים הם דרך מרעננת, טעימה ובריאה להתקרר במזג אוויר חם.

כיום, רוב הארטיקים מלאים במרכיבים לא טבעיים ובטעמים מלאכותיים. אבל האם ידעת שקיימים ארטיקים טבעיים? ארטיקים אלה אינם מכילים דבר מלבד פירות טריים ומים. הם בדיוק מה שאתה צריך כדי לנצח את החום!

ארטיקים טבעיים יכולים להיות מקור מצוין לויטמינים כמו A ו-C והם יכולים לספק כמות משמעותית של סיבים. הם גם דלים בסוכר וזה מושלם עבור אנשים שרוצים להישאר בריאים ועדיין נהנים מחטיף טעים!

 

תוכן

נושאים באתר