בית דפוס

שירותי בית דפוס

כאשר נזקקים לשירותיו של בית דפוס, חשוב לבחור בית דפוס המתמחה בביצוע הסוג המסוים של הפקת המוצר לו אתם זקוקים. חשוב לזכור זאת, משום שיש נטייה לחשוב שכל בית דפוס מבצע את כל סוגי העבודות, אולם בפועל אין הדבר כך. ישנם מספר סוגים של בתי דפוס, וכל אחד מהם מתמחה בביצוע הפקות שונות. הנה לפניכם ארבעת הסוגים העיקריים של בתי דפוס:

בית דפוס להפקות קטנות

בית דפוס המתמחה בביצוע הדפסות מוצרים כגון פנקסי קבלות וחשבוניות, כרטיסי ביקור, פלאיירים, מעטפות, ניירת משרדית ושאר מוצרים קטנים ונפוצים. בית דפוס שכזה סביר שלא יבצע הפקות גדולות כגון הדפסת פוסטרים, כרזות וכד'. למרות זאת, בוודאי יהיו ביניהם כאלה שכן יבצעו זאת, ולכן אם יש לכם בית דפוס קטן הנמצא בקרבת ביתכם ו/או בקרבת מקום העבודה שלכם, מומלץ שתצרו קשר ותבדקו אם ניתן לבצע את הפקת הדפוס הרצויה באותו בית דפוס.

בית דפוס גדול

בית דפוס גדול הוא בית דפוס שמבצע את כל סוגי העבודות, החל מהדפסת כרטיסי ביקור ועד להדפסת פוסטרים וכרזות. במקרים מסוימים בית דפוס שכזה יפעיל גם אתר אינטרנט שאפשר ללקוחותיו לבצע הזמנות מבלי לצאת מהבית, ולעתים יבצע גם הפקות נישה. למרות זאת, אם אתם זקוקים להעתקות אור, כדאי שתבררו האם אותו בית דפוס מבצע אותן, משום שמדובר בתחום שבו עוסקים רק בתי דפוס מעטים.

בית דפוס

בית דפוס להפקות נישה

בית דפוס המתמחה בדרך כלל בביצוע הדפסות מסוימות, כגון הדפסת ספרים, הדפסת כרזות ופוסטרים וכד'. בית דפוס שכזה הרבה פעמים יפיק אך ורק מוצרים השייכים לנישה בה הוא עוסק ולא יבצע הדפסות של כרטיסי ביקור, ניירת משרדית וכד', אולם גם במקרה זה כדאי לברר את הדברים בבית הדפוס עצמו, אם הוא נמצא בקרבת מקום.

בית דפוס אינטרנטי

בימים בהם אפשר לעשות כמעט הכול דרך האינטרנט מבלי לצאת מהבית ואפילו מבלי להרים את שפופרת הטלפון, ישנה אפשרות לבצע גם הזמנה של מוצרים מודפסים דרך האינטרנט. בית דפוס אינטרנטי מאפשר ללקוחותיו לעצב את המוצר שלהם כראות עיניהם, להוסיף מלל בהתאם לצורך ובלחיצת כפתור לשלוח את המוצר להדפסה. המוצרים המודפסים יישלחו אל הלקוח בדואר רשום כבר מספר ימי עבודה המצוין באתר עצמו, וכך, בצורה פשוטה ביותר, מתבצעת הדפסה באיכות גבוהה מבלי לבזבז זמן יקר.

לסיכום

אם אתם זקוקים להפקת מוצרים מודפסים קטנים, עומדת לרשותכם האפשרות לפנות לבית דפוס אינטרנטי המאפשר לכם גם לעצב בעצמכם את המוצר וגם לחסוך זמן יקר. בכל מקרה אחר מומלץ ליצור קשר עם אותו בית דפוס שאליו אתם מתעתדים לגשת, על מנת לוודא שהוא אכן מבצע את העבודה הדרושה לכם. בהצלחה!

תוכן

נושאים באתר