מוסך מורשה

טיפולים במוסך מורשה

האם תהיו מוכנים לעלות על רכב שבטיחותו המכאנית מוטלת בספק? האם תהיו מוכנים להסיע את ילדיכם ברכב שטופל על ידי חובבנים ושהוכנסו בו חלקי חילוף שזהות יצרנם אינה ידועה? סביר להניח שלא. בדיוק בשל כך, בחירת המוסך שיטפל ברכב שלכם אינה יכולה להיות מושפעת משיקולים כלכליים. ואם ברשותכם רכב, מוסך מורשה הוא הכתובת היחידה עבורכם.

מוסך מורשה  – כי אין מחיר לבטיחות

אין ספק שעלות הטיפולים במוסך מהוות את עיקר ההוצאות של אחזקת הרכב. ובמציאות שכזו, זה כלל לא מפתיע לגלות שבעלי רכבים מעוניינים לחסוך ככל שניתן בבחירת המוסך שלהם. לכן, בבואם לבחור מוסך, רבים מתפתים לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר.

בפני בעלי רכבים עומדות 3 אפשרויות בנוגע לבחירת המוסך שלהם: מוסך פיראטי, הפועל ללא רישיון או פיקוח של משרד התחבורה, מוסך פרטי מורשה ומוסך מורשה מטעם היבואן – מוסך מורשה. אין ויכוח על העובדה כי מוסך פיראטי יעניק להם את הצעת המחיר הזולה ביותר, לעיתים עד כ- 50% בהשוואה למוסך מורשה. אולם אין גם עוררין על כך שבחירה בכל מוסך מלבד מוסך מורשה היא לא פחות מהימור על תקינות רכבכם, שלומכם ובטיחותכם.

יש מי שדואג לכם

עבור האדם הממוצע, אין כל הבדל בין מוסך אחד לאחר. ההבדל היחידי טמון במחיר שעליו לשלם בתום הטיפול. אולם אם תבדקו היטב את שוק המוסכים בארץ תגלו שקיים הבדל תהומי בין 3 סוגי המוסכים הפועלים בארץ, וכי רק מוסכים מורשים מטעם היבואן יכולים להעניק לכם את הטיפול הטוב והבטיחותי ביותר.

מוסך מורשה

בניגוד למוסך פיראטי, מוסך מורשה פועל ברישוי ובפיקוח משרד התחבורה. כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהוא עובד בהתאם להוראות החוק, וכי יש לכם כתובת ברורה אליה תוכלו לפנות בכל מקרה של תלונה.
בנוסף לרישיון משרד התחבורה, מוסך מטעם יבואן הרכב לארץ יטפל בכל רכבים מהסוג של היבואן, מכל הדגמים ושנות הייצור. עובדה זו מבטיחה לכם התמחות מקצועית ייחודית, שלא קיימת באף מוסך פרטי, המטפל ברכבים מתוצרת כל החברות.
כמוסך יבואן, מוסך מורשה מחויב לרכוש את כל הידע המקצועי שלו מיבואן הרכב לארץ, ועל כן כל טיפול בו מתבצע בדיוק לפי הוראות היצרן. כך שאתם יכולים להיות בטוחים שרכבכם מקבל את הטיפול המותאם לו בדיוק.
מוסך כזה חייב לעשות שימוש בחלקי חילוף מקוריים בלבד. בניגוד למוסך פיראטי, שיכול להשתמש בחלקים תחליפיים או אפילו בחלפים גנובים, במוסך נעשה שימוש בחלקי חילוף המותאמים לרכבים מסוג זה בלבד.
במוסך מורשה עובדים גם אנשי המקצוע הטובים ביותר, שהוכשרו לטפל בכל הדגמים של היבואן. כמוסך מורשה מטעם היבואן, המוסך חייב לשלוח את עובדיו להשתלמויות תקופתיות מטעם היבואן, כך שיתעדכנו בחידושים האחרונים בתחום וידעו כיצד לטפל גם ברכבים החדשים ביותר.
ולא פחות חשוב, במוסך מורשה כל עבודה מתומחרת מראש על ידי היבואן. כך שאין לכם כל סיבה לחשוש שהמוסך מנסה לגזור קופון על חשבונכם ולגבות מכם מחירים מופרזים.
לסיכום, כל הפרמטרים הנ"ל אמנם הופכים את המוסכים מורשי היבואן ליקרים ביותר בשוק. אולם הם גם מבטיחים שתקבלו לידיכם רכב תקין ובטיחותי, שלא יסכן את חייכם וחיי משפחתכם.

תוכן

נושאים באתר