מנשא אופניים

יתרונות מנשא אופניים

מנשא אופניים משמש כחלופה טובה במיוחד לגגון לרכב עבור רוב סוגי הרכבים ורכבי שטח. אם יש לך מנשא אופניים אחורי, או מנשא אופניים שנתלה על הגלגל האחורי אתה יכול לטעון ולפרוק אותו בצורה קלה ומהירה וזה לא דורש ממך להשתמש בסולם או להרים את האופניים הכבדים מעל הראש, דבר שגם עלול להיות מאוד מסוכן.

בנוסף לזה, מנשא אופניים אחורי הינו זול וזמין לכל אחד, הוא בטוח לשימוש ותופס את האופניים בצורה טובה מאוד. הוא אינו גורם להתנגדות לרוח וממילא גם אינו מגדיל את צריכת הדלק. הפריקה והטעינה הם פשוטים מאוד, וישנם מספר סוגי עיצובים להתאמה מרבית לכל סוגי הרכבים והאופניים. הם גם יכולים להתאכסן בקלות ברכב או בבית.

מנשא אופניים

רכישת מנשא אופניים

כאשר אתה בוחר מנשא אופניים למכונית שלך, ישנם מספר גורמים שכדאי לשקול. אך לפני הכול  יש לקרוא את הוראות היצרן בקפידה ולהחליט האם המנשא מתאים לרכב והאם הוא מתאים לנשיאת אופניים רבים בבטחה.

בנוסף לזה, יש לשקול את הדברים הבאים:

  • החומר ממנו עשוי המנשא – דבר שכולל את המחיר, את האיכות של המוצר ואת משך הזמן שהוא יחזיק מעמד ואיך הוא יראה בזמן הזה.
  • מספר זוגות האופניים שהמנשא יכול להכיל או לשאת.
  • אופני הרים שוקלים יותר מאופניים רגילים, לכן כדאי לראות מה המשקל הגבוה ביותר שמותר להעמיס על המנשא.
  • אופן התפיסה של המנשא, דבר שצריך להיות מותאם לרכב. התפיסה נעשית או על ידי של תפיסה ושחרור מהירים או על ידי רצועות גומי נמתחות. בכל מקרה יש לשים לב שההתקנה נעשית בצורה מקצועי ובטוחה על מנת שלא יהיה מצב בו המנשא ישתחרר באמצע נסיעה, דבר שעלול להיות מסוכן מאוד ואף לגרום לנזק.
  • יש לשים לב כאשר מתקינים מנשא לרכב שהאופניים הנישאים לא יסתירו את לוחות הזיהוי או את התאורה האחורית דבר שעלול לגרום לקבלת קנס או עלול להיות לא בטיחותי.

תוכן

נושאים באתר