מרכזיות לעסקים

מרכזיות לעסקים בענן

אחת המערכות החשובות ביותר בכל עסק היא מערכת הטלפוניה והתקשורת. השימוש בטלפון, במחשבים ובכלל במערכת מרכזית אחת שניתן בעזרתה ליצור קשר בין עובדי החברה וכמובן עם לקוחות החברה הינה קריטית לתפעול השוטף של החברה, להצלחתה ולמתן שירות לקוחות הוגן, מקצועי ואיכותי. כיום אין צורך להקים מרכזיה הכוללת חומרה רבה, מכשירים שונים, חדר שלם במשרד שבו נצטרך להתקין ולתחזק את הכול ואפילו לא נצטרך עובד IT מנוסה שיתפעל את הכול. גם עסקים קטנים וגם עסקים גדולים יכולים ליהנות משירותי מרכזיות לעסקים בענן וחיבור באמצעות טכנולוגיית IP.

מרכזיות לעסקים בטכנולוגית IP

טכנולוגיית IP היא בעצם שיטה טכנולוגית באמצעות ניתן לחבר מכשירי טלפון, מחשבים ומכשירים שונים אחרים למרכזיה/לרשת אחת מבוססת חיבור לאינטרנט. המערכת מאפשרת ליצור קשר בין עובדי החברה, בין הסניפים השונים בארץ ובחו"ל וכן בין העובדים ללקוחות ולהיפך בעלויות נמוכות משמעותית מחיבורים קוויים רגילים. בשל העובדה שהמערכת מבוססת על רשת האינטרנט ניתן לשמור בקלות את נתוני השיחות, אנשי קשר, לנתב שיחות, לנהל שיחות שונות, ועידות ועוד. בדרך כלל המרכזייה מחוברת לענן הנחשבת לדרך הטובה ביותר לשמור את הנתונים כיום ולהגיע אליהם מכל מקום.

מרכזיות לעסקים

מרכזיה בענן

שימוש במרכזיה בענן הינו פופולארי מאוד כיום. למעשה מה שקורה הוא שהמרכזייה וכל הנתונים בה פועלים באמצעות רשת האינטרנט ומאוחסנים ומגובים בענן. כך שאם צריך להגיע לנתונים ממכשיר אחר הנמצא במקום אחר ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות חיבור לאינטרנט ומשתמש וסיסמה המקשרים לחשבון שלכם ולמערכת שלכם. השימוש בענן מאפשר גם לגבות את הנתונים בזמן אמת באחסון הענן המוקצה לחברה במסגרת השימוש במערכת, כמות הנתונים שהיא צורכת, כמות המכשירים המחוברים ועוד.

אילו שירותים נוספים ניתן ליהנות מהם במערכת?

שימוש במרכזיה בענן הוא לא רק שיחות טלפון אלא שיש פיצ'רים רבים אחרים וחשובים כמו למשל שירותי פקס מייל, שירותי הקלטת שיחות, נתונים שיחות, דו"חות וניתוח נתונים, מוסיקת המתנה ברקע, ניהול ועידות, מקשי קיצור לשיחות, שירותי עקוב אחריי ועוד. מרכזיות איכותיות לעסקים יאפשרו לבעל העסק להתאים את סוגי השירותים שהוא צריך בחבילה וכן את העלויות במידה התפורה לגודל העסק שלו וצרכיו.

תוכן

נושאים באתר