משלוחי פרחים לכל הארץ

משלוחי פרחים בפריסה ארצית

אין דבר מחמם מלב, משמח או מרגש יותר מאשר לפתוח את הדלת בפני שליח הנושא בידיו זר פרחים עצום לו מוצמד פתק ברכה קטן, בו כתוב השם שלך. בעצם יש: אין שום דבר מרנין יותר מאשר להסמיק כראוי ולקבל זר פרחים עצום בעבודה לפני כולם, אחרי שהשליח (שנשא את הזר שאי אפשר להתעלם ממנו) שאל חצי מהקומה איפה למצוא אותך. אכן: משלוחי פרחים זה אחלה של מקצוע לעבוד בו, אתם תמיד משמחים מישהו. אבל אם גם אתם ג'ינטלמנים שיודעים שאין דרך טובה יותר להביע רגש, ולעורר אותו אצל האחר, מאשר בעזרת פרחים יפים (ומילים נעימות בפתק מוצמד), הנה כמה עצות שישדרגו לכם את משלוח הפרחים הבא שאותו תשגרו לאהובה הפוטנציאלית הבאה.

משלוחי פרחים לכל הארץ

משלוחי פרחים בזול

הבעיה היחידה אולי עם משלוח פרחים (או היתרון הגדול שלהם, תלוי איך אתם בוחנים את הנושא) היא שהפרחים נובלים אחרי שבוע בערך. חנויות פרחים רבות מאפשרות לצרף לזר הפרחים שקית קטנה ובה מסתתרת אבקת ג'ל מיוחדת שברגע ששופכים את תכולתה לתוך האגרטל המיועד (ואז ממלאים עד החצי במים) החלקיקים נהפכים למן ג'ולות מקסימות למראה במגוון צבעים. אבל החידוש הוא שכדוריות-הג'ל הללו מכילות חומרים ייחודיים שמאפשרים לזר לשמור על החיוניות שלו כמעט עד פי שתיים מבאשר שימוש במיי ברז רגילים.(ולפעמים אפילו חנויות הפרחים יחזיקו מיני-חוברת עם הסברים לטיפול בפרחים).

כיוון שלא תמיד מתאים לשלוח זר פרחים עם ה"תוספות" הללו (כמו במקרי של זרי פרחים שנועדו לנחם אבלים) האבקה והחוברת לא מוצעים כברירת מחדל ועליכם לברר עם חנות הפרחים אם תוכלו להוסיף אותם (בד"כ ללא עלות) לזרים שאתם שולחים ליקירותיכם.

פתרון אחר לעניין הזר שנובל אחרי זמן מה, הוא צירוף של עציץ קטן או החלפה של כל הזר בעצם בעציץ נחמד (ופרחוני, שבדרך כלל לא יעלה משמעותית יותר מאותם זרים שנועדו למשלוחי פרחים). עציצים מומלצים ופרחוניים הם סחלבים, אנטוריום, בגוניה וסיגליות שאפשר לבקש שישלחו לאהובתכם באדנית חרב בה ישולבו גם צמחים אחרים בקוקטייל ירוק ומהמם (עם קוקוס זמיה, פיקוס ננסי, קקטוס חמוד ואולי אפילו כמה צמחי תבלין כמו נענע, מרווה ושיבה שצומחים נהדר במזג האויר הישראלי).

משלוחי פרחים זולים

אם הזמנתם עציץ או זר פרחים, רעיון נחמד הוא גם לדעת איזה זנים בדיוק יגיעו אל אהובתכם ולציין אותם על גבי הפתק (אני שולח לך זר של פרחי יסמין, כי אני מתגעגע לריח הנהדר שלך, שהוא כמו יסמין, רק טוב יותר…) מה שיכול להועיל מאוד עם מדובר בצמחים שדורשים טיפול, כך תוכל אהובתכם לחפש ברשת את הוראות ההשקיה של הצמח שקיבלה במתנה, לפי השם שלו.

פטנט אחר וחמוד הוא העניין "שפת הפרחים". כידוע בימי הרנסנס היה נהוג להביע רגשות שונים בעזרת פרחים (מעין שפת סתרים ששאריות ממנה הושרשו בתרבות המערבית לעד), וכך ברור לכולם לוורדים מסמלים אהבה, טוליפים (צבעונים בעברית) יסמלו פריחה ויקינטון יבשר התחלה חדשה ופיוס. חיטוט קל ברשת יבהיר לכם מה כדאי לבקש שיישזר בסידור הפרחים, ומה לכתוב בהתאם על כרטיס הברכה שיצורף לזר.

תוכן

נושאים באתר