פתיחת סתימות

כאן נלמד כיצד יש לבצע פתיחת סתימות בכיורים באמבטיה ובמטבח ובאסלות. כאשר מתעסקים בעבודות אינסטלציה זה תמיד מומלץ להשתמש בכפפות ובהגנת עיניים גם כדי למנוע מגע עם חיידקים וגם על מנת לא לפגוע בעור ובעיניים על ידי שימוש בחומרים כימיים. ולכן לפני שמשתמשים בחומרים כימיים על מנת לפתוח סתימות חייבים להשתמש בעזרים המגנים על הגוף.

פתיחת סתימות בשירותים

כאשר השירותים נסתמים זה מצב כלל לא נעים, אך לא תמיד צריך למהר לקרוא לאינסטלטור, ניתן לפתוח אותם בצורת עשה זאת בעצמך. פתיחת סתימות זה פשוט וקל לביצוע, אמנם זה לא הדבר הכי נחמד, אך הוא בהחלט פשוט.

אז דבר ראשון שאפשר לעשות הוא בעזרת מוט ארוך וגמיש לנסות ולדחוף או להוציא את הדבר התקוע בתוך האסלה. ניתן גם להכניס את היד המכוסה בכפפה אל תוך השירותים ולנסות להוציא את הדבר התקוע. אם הדבר עדיין לא יוצא ניתן להשתמש בספירלה חשמלית. יש להימנע מלשפוך הרבה מים בתוך האסלה, זה רק מכביד על פעולת פתיחת הסתימה.

פתיחת סתימות

פתיחת סתימה בשירותים ע"י שימוש בחומרים טבעיים

ניתן להשתמש בחומרים כימיים לפתיחת סתימות בשירותים  – יש מגוון חומרים המתאימים לכך שניתן למצוא אותם בחנויות לחומרי ניקוי ומוצרי בית, אך ישנם גם כמה טיפים איך לפתוח סתימות בדרך טבעית ללא חומרים מסוכנים.

אביא בפניכם דרך אחת איך לפתוח סתימות בעזרת חומרים טבעיים – יש לשפוך אל תוך האסלה חצי כוס אבקת סודה לשתיה ומיד לאחר מכן לשפוך כוס חומץ ואז להמתין כשעה. לאחר מכן לשפוך הרבה מים רותחים מאוד – הצורה הזו היא אמורה להמיס את השומנים הסותמים את הצנרת.

פתיחת סתימות בכיורים

פעמים רבות סתימה בכיור נובעת משאריות מזון, אם מדובר בכיורים במטבח, או מקווצות שיער גדולות, בכיורים באמבטיה, הדרך הטובה ביותר לפתוח כיורים שנסתמו מסיבה כלשהי היא דבר ראשון לנסות לפמפם את הכיור, לסתום אותו לגמרי ואז לפתוח בבת אחת, ניתן לעשות זאת בעזרת פומפה, אך אם אין לכם בבית ניתן לעשות זאת אפילו בעזרת היד. אם זה לא עוזר ניתן לפתוח את הסיפון ולנקות את כל הפסולת הסותמת את הכיור.

תוכן

נושאים באתר