שלטים

השימוש בשלטים הוא מאוד נפוץ, קשה לדמיין את חיינו בלעדיהם, הם נמצאים בכל פינה והפכו לחלק מן הנוף. יש הנוהגים לחלק את השלטים לתתי סוגים של שילוט חוץ ושילוט פנים, אך במאמר זה אדון בשימושים השונים של שילוט וביתרונותיו.

שילוט לחתונה

האביב נכנס זה עתה וניתן לראות כיצד עונת החתונות נכנסה בכל המרץ, האביב והקיץ נחשבים לעונות העסוקות ביותר של אולמות האירועים וגני האירועים ומה הפלא, כאשר מדובר בתקופה הנוחה ביותר לצילומים, נסיעות ולבוש הזוג. הרגע שנחשב לפחות סימפטי במהלך ערב החתונה הינו הערב של מציאת מקום האירוע. האורחים עוברים לעתים דרך חתחתים עד אשר מוצאים את האולם או גן האירועים והזוג המאושר סופג לעתים קרובות מטח של טלפונים של אורחיו המבקשים לקבל הכוונה למקום, הרי אף אחד לא רוצה לפספס את האירוע. לאחרונה רואים שימוש הולך וגובר בשילוט בערב החתונה, הזוג ואנשים מטעמו דואגים להזמין מבעוד מועד שלטים עליו מתנוססים משפטים בנוסח "לחתונה של עינת ומיכאל תמשיכו ישר" ולתלות אותם במקומות בולטים לעין. על ידי שימו בשלטים בנקודות מועדפות לאורך הדרך ניתן להבטיח כי לאורחים יהיה קל יותר למצוא את מקום האירוע, כך תשיגו הזוג המתחתן יהיה רגוע שמרבית אורחיו מגיעים בזמן והאורחים ימצאו ביתר קלות את המקום.

שלטים

שלטים למשרד

שימוש נפוץ בשלטים במשרדים, בא לידי ביטוי בתליית שלטים בכניסה למשרדים בציון שם המנהל או העובד המאייש את המשרד ותפקידו. שלטים אלו בולטים בעיקר בחברות גדולות, בעלות משרדים רבים, בדרך זו קל למי שלא מתמצה במקום ובמיקום של העובדים למצוא ביתר קלות את מי שהוא מחפש. גם במשרדים ממשלתיים ניתן למצוא הכוונה, דוגמת הביטוח הלאומי, קיומם של שלטים מייתר את הצורך באיש מודיעין, כך מי שמגיע למקום מוצא אתך המחלק המדויקת אותה הוא מחפש.

שלטים לבית

בתים פרטיים רבים זקוקים לשלטים, החזקת כלב מחייבת את בעליו על פי חוק לתלות שלטים מחוץ לבית המציינים את קיומו של כלב בבית. שלטים אלו בעצם באים להזהיר עוברי אורח ואורחים שזהו שטח פרטי ויש כלב ועל כן עליהם לנקוט במשנה זהירות. שלט נוסף נפוץ שעושה בו שימוש הצרכן הפרטי הינו שלט המציין כי זהו שטח פרטי, על פי רוב השלט בא להגן על שטח חנייה פרטי בנוסח "כל החונה בשטח פרטי זה רכבו ייגרר".

שלטים – אז איך מגיעים לשלט הנכון?

על ידי שימוש בשלטים תבטיחו סדר, דיוק והעברת מידע בצורה נכונה למי שקורא אותו. ניסוח נכון של השלט יבטיח השגת התוצאות הרצויות, אם אתם מתלבטים לגבי אופן הניסוח וההצגה הגרפית תוכלו ליצור קשר עם חברה המייצרת שלטים שתעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מנוסים.

תוכן

נושאים באתר